Regulamin Sklep Administracja Adresy Serwerów Mapy Serwerowe Głosowanie Discord
Pula map serwera RUST

Sandefjord

Nasza własna customowa mapa! Powstała w letnie wakacje 2018. Posiada system tuneli pod mapą przez co łatwo się po niej przemieszczać. Znajduje się na niej kilka niedużych customowych monumentów. Na mapie jest bardzo mało biomu zimowego, przy czym pustyni też za wiele nie ma, ale jest jej wystarczająco. Po doświadczeniach wiem, że graczę bawią się na niej przednio! Link do trailera mapy (może być przestażały) znajduje się Tutaj.


Dragon Valley

Mapa wykonana i zakupiona u mojego dobrego znajomego Keiroxa, który pracuje nad mapami praktycznie od wydania edytora. Na mapie znajdziemy takie rzeczy jak zamek czy wioska z kościołem i cmentarzem. Na mapie znajduje się wiele ciekawych smaczków, które na pewno wam się spodobają. Link do trailera mapy (może być przestażały) znajduje się Tutaj.


Cestov

Mapa jest wyjątokow płaska. Zawiara w sobie tylko jedno pasmo górkie które jest przyodziane zwykle w ogromną ilość skałek. Na mapie górują lasy, więc drewna wam na pewno nie zabraknie. Jest to ulubiona mapa wielu osób, które zaczynały wtedy grę na naszym serwerze. Niby prosta, ale fajna! :D


Dante's Peak

Jedna z nowszych map w naszej puli. Zawiera w sobie między innymi wulkan, kilka customowych monumentów, oraz jakże ciekawe ukształtowanie terenu. Link do trailera mapy (może być przestażały) znajduje się Tutaj.


Wreckless

Mapa stworzona przez mojego znajomego Wreckless'a który użyczył mi jej na serwer. Jest to największa z wszystkich map, ponieważ jej rozmiar to aż 4500, lecz dużą cześć mapy zajmują oceany. Mapa jest dość górzysta, ale posiada bardzo ładny teren, który nawet bez skał wygląda przepięknie. Na pewno dech w piersiach zapina pierwsze spojżenie na mapę dostępną pod jednym z waszych przycisków na klawiaturze.


Grassland

Jest to przerobiona mapa Proceduralna z wieloma bardzo ciekawymi monumentami, takimi jak stworzona przez społecznośc koparka, która wkrótce ma zostać monumentem, port, zoo i wiele innych. Jest to oderwanie od naszego schematu, gdyż na serwerze posiadamy zwykle całkowicie customowe mapy, lecz kiedyś trzeba się wyrwać! :D


Rad Islands

Mapa dość mała. jej rozmiar to tylko 3000 i dlatego jest co raz rzadziej spotykana na naszym serwerze. Posiada Niesamowite pasmo górskie, oraz ogromne customowe monumenty zapierające dech w piersiach. Nie wiemy, czy kiedykolwiek pojawi się jeszcze na naszym serwerze ze względów jej rozmiaru, ale może... kiedyś :P


Dystopia

Mapa, na której waszym przyjacielem będzie łódź, gdyż poruszanie się po niej nie jest takie proste jak by się wydawało. Jest ona wykonana przez mojego znajomego Mezę, który sam czasami mi pomagał, gdy miałem trudności w tworzeniu swoich map do RUSTa. To właśnie z tej mapy została zaciągnięta wieża nadawcza uwielbiana przez większość społeczności serwera jako customowy monument. Jest ona żadko na serwerze z tego powodu, że nie przypadła do gustu graczom podczas jej pierwszego wystąpienia, lecz może kiedyś znów założy płaszcz, i wróci na nasz serwer w wielkim stylu! Link do trailera mapy (może być przestażały) znajduje się Tutaj.


Proc Gen

Gdy nie mamy pomysłu na mapę na dany wipe, to przychodzi odpowiedź w postaci przerobionej Proceduralnej mapy przez nas. Dodajemy na nią kilka customowych monumentów oraz miejsc do zabudowania się. Nic wyjątkowego. Poprostu nie mamy pomysłu! :D


Damnation

Kolejna z bardzo ciekawych map. Największym hitem tej mapy jest tytułowa tama. Na mapie spotkamy wiele customowych monumentów wraz z puzzlami. Mapa pojawi się na naszym serwerze już w niedalekiej przyszłości! Link do trailera mapy (może być przestażały) znajduje się Tutaj.


The Earth - Apocalypse

Mapa jedna z najbardziej rozwiniętych w RUST! Jest ona uwielbiana przez społeczność gry. Dech w piersiach sprawia na pewno opuszczone miasto z zawalonymi wieżowcami. Nie zapominajmy też o reszcie mapy, która jest ułożona w mapę świata! Link do trailera mapy (może być przestażały) znajduje się Tutaj.


Hawk Ridge Island

Kolejna zapierająca dech w piersiach mapa Keiroxa. Jest na niej wiele bardzo ciekawych monumentów dopracowanych pod każdy szczegół! Trudno przejśc obok takiej mapy obojętnie. Link do trailera mapy (może być przestażały) znajduje się Tutaj.


Plum Island

Mapa wykonana przez RobJ. Jest na niej wiele ciekawych lokalizacji do rozbudowania się, gdyż jest dość płaska. Zawiera w sobie sieć kolei rozwinięta na całą mapę oraz zapierające dech w piersiach mosty. Tylko grać! Link do trailera mapy (może być przestażały) znajduje się Tutaj.


XxX

Od dobrych 3 miesięcy (2 lat) pracuję nad kolejną swoją mapą. Moim celem jest przerobienie każdego monumentu tak, aby był nie do poznania, oraz założenie że 50% monumentów na mapie, to będą customowe! Trzymajcie za mnie kciuki, gdyż w ciągu kolejnych miesięcy (lat) zobaczycie ją na serwerze! :D


Nowe mapy wkrótce!

Copyright © 2019-2020 PvRust.eu – Motyw by ThePitereq, Grafiki by Storm